גמר ליגת האלופות!

גמר ליגת האלופות!

18.11.17

סדר לילה טיפוסי בערב גמר ליגת האלופות:

22:00 - קם מהספה להביא בקבוק בירה מהמקרר, פותח להנאתי ומתחיל לראות את התצוגה של ברצלונה. האישה בחו"ל, הילדים ישנים ונדמה כי אין דבר בעולם שיכול להפריע לי עכשיו להתענג על עוד משחק נפלא של מסי... אז נדמה.

22:08 - העגלה מתחילה לזוז קצת לידי, מקרב אותו ובכי קטן של אי נוחות נשמע, ניגש אל הזאטוט והוא מסתכל אליי במבט של החתול מ"שרק", מרים אותו, היה לו גרעפס, לי עוד לו היה כיוון שטרם הספקתי ללגום מהבירה. מחזיר אותו לעגלה ושם לו את המוצץ האהוב שלו - מתחיל לנדנד אותו עם הרגל הימנית ומתיישב חזרה לספה.

22:15 - נרדמה לי הרגל ונרדם גם הילד תודה לאל. בינתיים, שומע צעקה קטנה מהחדר של הגדולה: ביעותי שינה, שונא אותם! קם למזוג מים מפספס גול של מסי, הולך להביא לה לשתות, מפספס את השידור החוזר, חוזר כשהקבוצה היריבה מחדשת את המשחק על קו החצי.

 22:22- בום חזק של אגזוז אופנוע מעיר  את האמצעי שלי. הוא בוכה ומבוהל, ואני מקלל את הנהג ארבע דורות אחורה וניגש עליו לחדר, משכיב ומכסה אותו ויושב לידו עד שירדם שוב. מנסה להציץ לשווא בין המשקופים על המשחק ובמקביל מתחיל לשחק קנדי קראש בטלפון.

22:30 - "בנזונה מי נותן לו טיפ!" אמרתי אחרי שביקשתי מהשליח של הסושי שלא יצלצל באינטרקום כדי שלא יעיר אף אחד. מזל שהצלחתי קצת לשתות מהבירה, השליח עולה - הילד יורד שוב מהמיטה, "זאת אמא?" – הלוואי!!!, אמא דופקת המבורגר בלוס אנג'לס  ואבא עוד שניה דופק את הראש בקיר. השליח מגיע, נותן לו טיפ בסוף, שם את השקית בסלון, חוזר ורואה שכבר 2-0, מלווה שוב את הילד למיטה וחוזר לאכול.

23:55- משהו מעיר אותי, כנראה העובדה שנמנמתי שעה עכשיו על צעצוע של בובספוג שהיה לי תקוע ליד החריץ - מתעורר ובחצי עין קולט שכבר נגמר המשחר- ברצלונה ניצחה 5-1.


08:30 - מגיע לעבודה ושואלים אותי: "ראית את המשחק המטורף שהיה אתמול???"