גם התקשורת מפרגנת...
תקראו מה חשבו על "אבא נולד"!

לא צריך להיות שוביניסט או ניאנדרתל כדי להרגיש מקופח כשאשתך בהריון

רוני שגב

לא מעט גברים מודים שהם מרגישים קצת דחוקים ונלחמים על מקומם בהריון שהם אחראים (לפחות) לחלק ממנו. המדריך הגברי הזה מציע מידע "רגיל", כמו פירוט הבדיקות ושלבי ההריון (לגברים שאין להם חשק לשבת על האינטרנט ולחרוש), לצד מידע שימושי יותר: טיפים לאבהות, עזרה בקניות לאבות נבוכים ומדריך להתמודדות עם אישה הורמונלית...

לכתבה המלאה לחצו כאן


אבא'לה, אתה לא לבד

אבא נולד: מדריך ההריון לגבר”, הוא ספר מתנה מושלם... כשקראנו את הספר כשיצא לראשונה לפני כמה שנים שמחנו נורא לגלות הומור בריא (וקורע יש לציין) ביחס לתהליך המרגש, לצד ליווי מקצועי אמיתי ותיאור של כל שלבי ההריון (על בדיקותיהם, בחילותיהם וחרדותיהם). הספר מכיל כמויות של טיפים מצחיקים לגבר המפוחד ועם זאת הכי רלוונטיים למצב.

לכתבה המלאה לחצו כאן


אח שלו, קבל מילון להריון של אשתך (ושלך)

שיר-לי גולן

"אשתך בהריון וכולם סביבך מדברים רק על הקשיים שלה? רגע, אבל מה איתך? הספר "אבא נולד: מדריך ההיריון לגבר" ייתן לך את כל תשומת הלב לה אתה זקוק, כי אולי לך אין בחילות ודליות ברגליים, אבל לפעמים אתה ממש יכול להרגיש שמשהו קורה לך בבטן...
המדריך מחולק לפי שלישי ההיריון ומגיש עצות פרקטיות ומידע רפואי רלוונטי בשורות ספורות. יש בו טבלה ש"מסדרת" את ההיריון לפי שבועות (בשבילה ובשביל הרופא) ולפי חודשים (בשבילך ובשביל שאר העולם).


אחי, גם אתה בהריון

ורד שנבל

"בסתר ליבו, כל גבר היה מבסוט אילו מישהו היה מסביר לו, בשפה שלו, מה לעזאזל קורה מרגע שגלגל ההריון מתחיל להסתובב. בנוסף למידע הרפואי-מדעי, יצאו לאור כל הפרטים, כל הסודות וכל הדיבורים. הספר שופע טיפים ועצות טובות לשני בני הזוג כאחד".


סחבק תשעה חודשים

שיר לי גולן

"הספר נכתב כשירות מסתחבק, לא יומרני, ל"גבר-גבר" הישראלי המצוי. זה שמת מפחד ממחויבות ועול פרנסת המשפחה, חולם עדיין לעשות סקס עם תאומות בלונדיניות, המום לגלות שגם האישה שאיתו נופחת ומקווה שזה יעבור בסוף ההריון..."


אם גברים היו נכנסים להריון, היו רק לסביות בעולם

"אם גברים היו נכנסים להריון, היו רק לסביות בעולם, לקיפניס היה תירוץ לאיך שהוא נראה, והמין האנושי היה נכחד בסוף. אבל גברים לא נכנסים להריון, אז מישהו צריך להסביר להם איך זה. ובגלל ש"מוזר" זה לא מספיק, כדאי ללכת על "אבא נולד", שיסביר בשפה ממש פשוטה - בכל זאת, זה לגברים - למה אנחנו צוחקות, בוכות, אוכלות ומפליצות יותר מבדרך כלל. וגם למה אסור להם בשום פנים ואופן להתלונן".


על אבא נולד - ימית סול המהממת, ידיעות אחרונות

"קני את הספר "אבא נולד – מדריך ההיריון לגבר"... הוא גם מדעי וגם הומוריסטי, ויותר מהכל הוא מסביר לגבר שלך, בשפה שלו, איך להיות שם בשבילך..."


אבא נולד בטיים אאוט תל אביב

"הספר מחולק לחמישה פרקים עיקריים, מעוצב בצורה קליפית וקלילה, עשיר באינפורמציה לגבר ומלא עד אפס מקום בהומור חד. הוא כולל עצות לכל שלבי ההריון, אינו חוסך בפרטים פרוזאיים עד מביכים לעיתים, והוא מצחיק מאד..."


אבא נולד במבט בשניים

בילי מוסקונה-לרמן, בן כספית והאורחים באולפן דנים בספר "אבא נולד" מנקודת מבט נשית לעומת גברית: האם צריך את הספר? (בן: "בפירוש כן!"), מה הם מרגישים כלפיו (בילי: "אז כבר יש משהו שהוא רק שלנו הנשים, אז אל תיקחו לנו אותו!"), הזווית השיווקית (אילון זרמון: "זה פלח שוק שעדיין לא טופל"), ובשורה התחתונה: הגברים אהבו את הספר, הנשים טענו שמדובר ב"פופוליזם של ההריון". היה חם...